Jack3d – opinie, stosowanie, działanie

Jack3d – opinie, stosowanie, działanie

Jack3d – opinie, stosowanie, działanie
5 (100%) 1 vote

Legendarna odżywka przedtreningowa amerykańskiej firmy USP Labs słynąca z pozoru ze słabo urozmaiconym składem, jednak niesamowitymi efektami w trakcie treningów. USP Jack3d dostępny jest w kilku wersjach pod względem zawartości oraz gramatury opakowania. Najczęściej jest dostępna w podstawowej wersji w opakowaniu 250 g.

USP Jack3d skład

Suplement diety Jack3d jest odżywką pre-workout, co w Polsce przyjęło się tłumaczyć po prostu jako przedtreningówka. W jego skład wchodzą znane substancje o działaniu termogenicznym. W starszej wersji dostępna była z substancją zwaną Geranaminą (DMAA). W nowszych wersjach zrezygnowano z niej ze względu na umieszczenie DMAA na liście substancji zabronionych przez The Word Anti-Doping Agency (WADA). Podnosiła ona znacząco siłę i energię, działaniem przypominając adrenalinę. W zależności od regionu świata i obowiązujących nim przepisów suplement ten posiada różnorodne składy.

W składzie można znaleźć:

Cytrulina (Extrakt z Pinus Pinaster) – aminokwas o działaniu antykatabolicznym, stymulujący wytwarzanie energii przez mięśnie w trakcie wysiłku. Przyczynia się do zwiększenia tlenku azotu w organizmie, co sprzyja pompie mięśniowej.
Kreatyna (bezwodny monohydrat) – po odżywkach białkowych drugi najczęściej stosowany składnik suplementów dla sportowców. Zwiększa potencjał energetyczny organizmu, zwiększa siłę mięśni oraz przyczynia się do wzrostu beztłuszczowej masy mięśniowej.
Beta Alanina (Carnosyn™) – jest to opatentowana postać łatwiej przyswajalnej w organizmie alaniny. Wpływając na stężenie jonów wodorowych w komórce mięśniowej przyczynia się do zwiększenia zdolności wysiłkowych. Przyśpiesza również regenerację potreningową.
Tyrozyna – jeden z ważniejszych aminokwasów niezbędny do prawidłowego funkcjonowania tarczycy. Jest to aminokwas egzogenny, czyli organizm ludzki nie jest w stanie syntetyzować go samodzielnie, musi być dostarczany wraz z pożywieniem lub w formie suplementu. Niedobór objawia się zmęczeniem i osłabieniem, dążącym w dłuższym czasie do stanów depresyjnych.
Cholina – jest to substancja witamino podobna, początkowo określana witaminą z grupy B. Wspomaga funkcjonowanie układu nerwowego, ułatwia wchłanianie witamin, takich jak: witamina A, D, E oraz K.
Kofeina – wspiera organizm podczas ciężkiego wysiłku. Jest to składnik znany głównie z występowania w kawie. W odpowiednim dawkowaniu wspiera pracę serca, znacząco poprawia sprawność i koncentrację, redukuje zmęczenie oraz polepsza nastrój.

USP Jack3d działanie

Jack3d jest bardzo silnym boosterem przedtreningowym o działaniu termogenicznym. Ze względu na mocne działanie pobudzające polecana jest tylko osobom doświadczonym. Każda zażyta porcja pobudza organizm do wzmożonej produkcji tlenku azotu, który pomaga w transporcie składników odżywczych po całym organizmie, pomagając odpowiednio odżywić mięśnie podczas treningu.

USP Jack3d dawkowanie

Suplement diety Jack3d posiada bardzo silne działanie, dlatego powinien być stosowany tylko przez osoby trenujące w stopniu zaawansowanym sporty siłowe i wytrzymałościowe. Producent USP Labs zaleca by jedna dawka produktu (około 5g) została rozpuszczona w 200 ml wody a następnie spożyta około 30 minut przed treningiem. Nie zalecane jest stosowanie produktu w dni nietreningowe.

USP Jack3d opinie

Cena USP Jack3d waha się w okolicach 100 PLN za 45 porcji produktu. Nie jest to najtańszy suplement przedtreningowy, jednak przez swoją renomę i skuteczność sięga po niego wielu sportowców. Można go często znaleźć w rankingach najlepszych suplementów termogenicznych.

Comments are closed.

Używamy plików cookie na naszej stronie

Potwierdź, jeśli akceptujesz nasze śledzące pliki cookie. Możesz także odrzucić śledzenie, aby móc nadal odwiedzać naszą witrynę bez żadnych danych wysyłanych do usług stron trzecich.